Twoja tajna broń

Dziś mam dla ciebie podnoszący na duchu fragment z “jeszcze
ciepłej” książki “To takie proste”, Agnieszki Opala

Twoja tajna broń

Twoja tajna broń to Twoje lustro. To Twoje JA.

Kim jesteś dziś? A jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby??

Nadszedł czas na najgorętsze chwile sam na sam ze sobą. Teraz. Spójrz sobie w oczy. Ty sam tworzysz swoją historię. Czas na Twoje życie, czas na Twoje JA. Nie wybieraj krętych dróg, śmiało wyjdź na spotkanie ze swoimi wrogami, zmierz się z demonami. Co się stanie, kiedy będziesz potrafił już to zrobić?

Niemal wszystko, czego do tego potrzebujesz, masz w sobie. A jeśli czegoś Ci brak, rozejrzyj się wokół siebie. Znajdź to i weź dla siebie. Bo jeśli Ty także chcesz zakosztować boskiej ambrozji i smakować życia, bawiąc się, popijając Margaritę, uprawiając seks i skacząc na bungee, to przestań się mazać. Sztuką nie jest wiedzieć, jak dobrze żyć. Sztuką jest dobrze żyć. Po prostu.

Możesz wiedzieć, jakie fantastyczne doznania daje Ci dobry seks? ale całkiem inaczej jest dobrego seksu zakosztować. Możesz skręcić i wyjechać z wąskich, ciemnych uliczek na szeroką, dobrze oświetloną autostradę. I tylko od Ciebie zależy, jak szybko po niej pojedziesz i kiedy dotrzesz do celu. A kiedy już osiągniesz cel, zakosztujesz kreowania rzeczywistości.

Powyższy tekst to fragment książki “To takie proste”, po całość zapraszam tutaj.

Zobacz opinie o książce To takie proste

Szukane

  • sabota to twoja bro
niedziela, 14 czerwca, 20097:10 pm kategoria pozytywniej. Śledź komentarze RSS 2.0 feed. Napisz komentarz, lub wyslij trackback ze swojej strony.

Leave a Reply