Nowa Inicjatywa dotycząca pomocy psychologicznej – PomocwKrakowie.pl

Doszła do nas informacja o zainicjowaniu nowego serwisu internetowego PomocwKrakowie.pl. Serwis ma za za zadanie zebranie psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów z terenu Krakowa i z okolic w jedno miejsce.

Główną jego zaletą tego serwisu nad innymi tego typu jest posegregowanie specjalistów ze względu na specjalności i dolegliwości w których się specjalizują i którymi się zajmują. Zwykle jeśli znajdujemy ofertę pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej możemy się dowiedzieć w większości przypadków że praktycznie zajmuje się on każdą dolegliwością… i tak w rzeczywistości jest, bo wiedza i umiejętności jakie zdobywane są w szkołach psychoterapii dają takie możliwości…

W rzeczywistości jednak psychoterapeuta też człowiek i pewne aspekty go bardziej lub mniej interesują, dlatego też w tym serwisie każdy terapeuta ma ograniczoną możliwość zaznaczenia “dolegliwości jakimi się interesuje” (oczywiście limit można zwiększyć publikując w portalu artykuły na dane tematy).

Oprócz tej opisywanej funkcji dzięki której możesz odnaleźć terapeutę specjalizującego się w tym czego poszukujesz możesz skorzystać z bardziej pragmatycznych funkcji jak np terminarz czy też wyszukiwanie po mapie.

czwartek, 7 maja, 20158:03 am kategoria dobry psycholog, psychologowie forum, psychoterapia. Śledź komentarze RSS 2.0 feed. Napisz komentarz, lub wyslij trackback ze swojej strony.

Leave a Reply