Doświadczenia życiowe

“Nie daj mi Boże , broń Boże skosztować, tak zwanej życiowej mądrości”

– tyle piosenka. Znałam ją, ale nie sądziłam , że kiedyś będę wołała do Boga i ludzi jej słowami- z dodatkiem – “już więcej”.

Magicznego słowa “spokój” doznaję jedynie czasami, podczas słuchania w samotności ( przez słuchawki) muzyki klasycznej POLECAM!!!lub muzyki relaksacyjnej- najbardziej lubię szum morza i dźwięki wydawane przez delfiny. Codziennie pracuję nad sobą. Wychwytuję negatywne komunikaty wypowiadane przez ludzi na temat życia, siebie, innych ludzi, zdarzeń, polityki..Wtedy uciekam – wychodzę pod byle pretekstem, zmieniam temat. Próbowałam zasiać ziarna optymizmu ( choć mnie samej ich brakuje), ale jestem pod wrażeniem jak trudno im kiełkować w ludziach. “Uważność” na ludzi nie napawa optymizmem.

Mnie pomogły lektury. Dobre pozycje, które pomogły mi nie tylko zrozumieć (nadal nad tym pracuję) siebie, ale muszę przyznać , że dopiero po roku pracy nad sobą, skoncentrować się na nowych celach, na własnych potrzebach.

Życzę wszystkim by uczucie spokoju towarzyszyło Wam od przebudzenia, po zaśnięcie i podczas świadomych snów.

Autor Hibi

http://zlotemysli.pl/hibiskus,1/

wtorek, 10 lutego, 200910:41 am kategoria pozytywniej. Śledź komentarze RSS 2.0 feed. Napisz komentarz, lub wyslij trackback ze swojej strony.

Leave a Reply